
Treinellende op komst rond Utrecht
NieuwsProvincie Utrecht – Treinreizigers in de regio Utrecht moeten vanaf komend weekend rekening houden met drukkere treinen en langere reistijden. Dat meldt RTV Utrecht, op basis van informatie van de NS, vanwege werkzaamheden van spoorbeheerder ProRail op Utrecht Centraal.
Vanaf vrijdagavond rijden er een week lang minder treinen tussen Utrecht Centraal en onder andere Amsterdam Centraal, Schiphol Airport en Arnhem Centraal. Reizigers die wel met de trein kunnen, kunnen extra drukte verwachten.
In het weekend van 21 en 22 februari rijden er zelfs helemaal geen treinen tussen Ede-Wageningen en Arnhem. De NS zet daar vervangende bussen in om reizigers alsnog op hun bestemming te krijgen.
Geen sprinters tussen Utrecht Centraal en Utrecht Overvecht
Specifiek op Utrecht Centraal voert ProRail werkzaamheden uit waardoor sprinters tussen Utrecht Centraal en Utrecht Overvecht niet rijden. Reizigers wordt geadviseerd om via Bilthoven om te reizen.
Ook in de week daarna zijn er beperkingen: tussen Utrecht Centraal en Maarssen rijden van maandag 23 februari tot en met donderdag 26 februari bussen in plaats van sprinters. Daarnaast rijden er stopbussen tussen Utrecht Centraal en Bunnik van maandag tot en met vrijdag.
De NS adviseert reizigers om kort voor vertrek de reisplanner te checken, omdat de dienstregeling op meerdere trajecten kan wijzigen.
Bron: RTV Utrecht - Dick de Moor