
Winkelplein Galecop decor voor wijkfeest rond verjaardag Nieuwegein
NieuwsNieuwegein - De wijk Galecop houdt op zaterdag 4 juli een wijkfeest op het winkelplein Galecop. Het evenement duurt van 11:30 tot 15:30 uur en combineert een cultureel programma met een braderie en informatiemarkt.
Om 11:30 uur openen DJ Hot Needle, Sport ID en Djembe het feest, waarbij ze stilstaan bij de 55e verjaardag van Nieuwegein. De eerste honderd bezoekers ontvangen een attentie. Wie deelneemt aan de puzzeltocht over het feestterrein, maakt kans op één minuut gratis winkelen bij de plaatselijke supermarkt. Om 16:00 uur volgt de prijsuitreiking.
Muziek en verhalen
Op het podium staan onder meer DJ Hot Needle, Dansgroep Gerda Kagie, Bollywood Dance en lokaal talent van DE KOM. De hele dag kunnen bezoekers deelnemen aan djembé-workshops.
Ieder halfuur zijn er voorlezingen in de Verhalentent, georganiseerd door de Bibliotheek Nieuwegein. Auteurs uit de wijk en de stad lezen verhalen en gedichten voor.
Jeugdactiviteiten en braderie
Voor kinderen zijn er een springkussen en bewegingsactiviteiten met een virtuele bril. De Muziekstal verzorgt van 14:00 tot 15:00 uur muziekverhalen voor de jongste bezoekers.
Op het terrein staan kraampjes met streetfood en een informatiemarkt met stands van lokale organisaties op het gebied van zorg, duurzaamheid en welzijn.
Het wijkfeest is gratis toegankelijk. Meer informatie: www.degalecop.nl.





















