
Tweedehands kerstspullen sorteren voor goed doel in Nieuwegein: vrijwilligers gezocht
NieuwsNieuwegein - Stichting Kragtig, de organisatie achter Kerstkringloop Utrecht, is op zoek naar vrijwilligers uit Nieuwegein. Jong en oud zijn welkom om te helpen bij het sorteren van tweedehands kerstspullen - en dat voor een goed doel.
Vorig jaar organiseerde de stichting een Kerstkringloopshop in Utrecht. Dat leverde 56.000 euro op voor kankeronderzoek, onder andere binnen het St. Antonius Ziekenhuis in Nieuwegein. Dit jaar staat de actie in het teken van onderzoek binnen de vrouwengeneeskunde.
Sorteeravonden in Nieuwegein
De opslag van de kerstspullen bevindt zich in Nieuwegein, in het pand van het voormalige tuincentrum GroenRijk Baars aan de IJsselsteinseweg 75. Voor wie een avondje wil komen helpen, zijn er drie sorteeravonden gepland aan de IJsselsteinseweg 75: op maandag 15 juni vanaf 19:00 uur, donderdag 9 juli vanaf 19:00 uur en maandag 13 juli vanaf 19:00 uur.
Eenmalig langskomen is prima, maar wie vaker wil meehelpen kan ook meerdere avonden komen. De stichting draait volledig op vrijwilligers en heeft gedurende het hele jaar hulp nodig - van sorteerwerk tot hulp in de winkel rond de kerstperiode. Op de website staan alle ‘vacatures’ beschreven, van eenmalig tot langdurig.
Kerstspullen inleveren
Wie nog tweedehands kerstspullen heeft liggen, kan deze meenemen naar een van de sorteeravonden. Voor grote hoeveelheden kan contact worden opgenomen via de website. Informatie over inleverpunten in en om Utrecht volgt in september.
Aanmelden als vrijwilliger kan via kerstkringlooputrecht.nl of per mail via kerstkringlooputrecht@gmail.com.





















